Ciągniki i maszyny

blackf

Największa wyprzedaż w roku! Tylko 9 godzin na zakupy!

Po raz kolejny zaskakujemy niekonwencjonalnym podejściem i przełamywaniem trendów obecnych w branży maszyn rolniczych. Tym razem przygotowaliśmy niezwykły, tajemniczy projekt digitalowy w ramach popularnego Święta Zakupów – Black Friday.

Już 29 listopada 2019 zaskoczymy wyjątkowymi ofertami ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów i pras,  skrojonymi specjalnie na tę okazję. Nie zdradzamy szczegółów kampanii. Możemy zdradzić, że akcja ma potrwać 9 godzin – rozpocznie się w piątek o godzinie 15:00 i zakończy tego samego dnia o godzinie 24:00.

Na specjalnie utworzonej stronie internetowej www.redfridaynight.pl pojawił się już zegar, odliczający czas do rozpoczęcia akcji. Warto pozostać czujnym i śledzić nasze komunikaty na oficjanym fanpage’u i specjalnie utworzonym wydarzeniu Red Friday Night z Case IH na Facebooku! Po zakończeniu odliczania dowiecie się, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Gwarantujemy nadzwyczajne promocje, które nie zawiodą nawet największych łowców. Zachęcamy do śledzenia strony www.redfridaynight.pl  oraz do dołączenia do naszego specjalnego wydarzenia Red Friday Night z Case IH na Facebooku!.

casegif 1

„Wyjątkowe oferty specjalne, proponowane przez markę Case IH i Steyr, stały się już tradycją. Tym razem marki ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych i obecnych klientów.

 – Tylko do końca 2019 roku, nabywcy ciągników z serii Optum CVXDrive, Magnum czy Steiger & Quadtrac oraz kombajnów z serii Axial-Flow®, będą mieli możliwość opłacenia zakupu maszyny dopiero za dwa lata!

– Do ciągnika z serii Maxxum, zakupionego przed końcem roku 2019, dołączamy wszechstronny ładowacz czołowy marki Stoll.

– Koniec roku, to początek… świetnych okazji! Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, dla wszystkich zainteresowanych zakupem jednej z niezawodnych maszyn marki Case IH. Tylko teraz, kupując ciągnik z serii Puma, do końca roku 2019, każdy klient otrzyma dodatkowo 2 lata darmowych przeglądów, a także wycieczkę do fabryki w Austrii.

– Marka Case IH to lider w zakresie nowoczesnych technologii i spełniania oczekiwań swoich klientów. Priorytetowe jest zapewnienie komfortu użytkowania zakupionej maszyny, ale także spokoju, bez obaw o nieoczekiwane usterki. Dwa lata lub 1500 mtg darmowych przeglądów serwisowych, na wszystkie zakupione do końca roku 2019 ciągniki z serii Puma, to prawdziwy ukłon w stronę stałych i przyszłych klientów. To dbałość o ich interesy i wygodę, na którą zasługują. Oferta jest ograniczona czasowo, a liczba maszyn, które zostaną objęte programem – limitowana. Dlaczego warto jak najszybciej skorzystać z propozycji marki? Ciągniki serii Puma cieszą się opinią wysokiej klasy maszyn. Są one produkowane w Austrii. Wyposażone w półautomatyczną, automatyczną przekładnię przełączalną pod obciążeniem lub przekładnię bezstopniową CVX oraz najnowsze silniki FPT kontynuują tradycję wysokiej jakości, ustanowioną przez swych poprzedników. Seria Puma obejmuje piętnaście modeli o mocy znamionowej od 140 do 240 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz firmach świadczących usługi dla rolnictwa.

 Szczegóły limitowanej oferty: 519-309-755

casek

 

 

W naszej ofercie znaleźć można gotowy sprzęt oraz oryginalne części renomowanych firm.

więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej