Weidemann

Weidemann

Międzynarodowa marka Weidemann reprezentuje 40 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji seryjnej kompaktowych ciągników podwórzowych HoftracR, ładowarek kołowych i teleskopowych.

Firma Weidemann, powstała z rosnącej potrzeby zastąpienia męczącej pracy ręcznej lekką pracą maszynową, jako pierwsza skonstruowała "Hoftrac". To mocna i niezwykle zwrotna maszyna, zaprojektowana, aby zwłaszcza małym rolnikom pomóc w wielu codziennych pracach przeładunkowych i transportowych. Szeroka gama osprzętu dodatkowego do różnych zadań sprawiła jednak, że stała się ona szybko uniwersalnym urządzeniem, którym zachwycały się wciąż nowe branże.

Stałe doskonalenie, w ścisłej współpracy z klientami z rolnictwa, samorządów gminnych, przemysłu, jeździectwa i wyścigów konnych, uczyniło z firmy Weidemann światowego lidera rynku. Aby móc sprostać rosnącemu popytowi z najróżniejszych branż, dziś w dwa obiektach: Flechtdorf i Korbach, oprócz ciągników podwórzowych HoftracR produkowany jest także szeroki asortyment ładowarek kołowych i teleskopowych.

Dystrybucja maszyn Weidemann na międzynarodowym rynku odbywa się w ramach własnej organizacji, w ścisłej współpracy z wyspecjalizowanymi dystrybutorami. Obok gęstej sieci dystrybucji i serwisu, Klienci firmy Weidemann korzystają ze sprawnego zaopatrzenia w części zamienne, które jest stale optymalizowane od momentu wejścia w skład koncernu Wacker Neuson.

Weidemann stawia na ciągły rozwój, nie tylko w sferze techniki, ale także w rozwoju kadr i współpracy z dystrybutorami. Dzięki temu Weidemann oferuje kompetentne doradztwo, zapewniające wybór "odpowiedniej" maszyny, optymalnie dobranej do konkretnych wymagań. Firma Weideman jest świadoma wysokich wymagań swoich Klientów i nadal widzi swoje zadanie we wspieraniu ich sukcesu gospodarczego przez dostarczanie wysokiej jakości produktów.

Strona producenta

Produkty:

  • Ładowarki kołowe teleskopowe
  • Ładowarki teleskopowe
  • Ładowarki kołowe
  • Hoftrac