Zasław

Zasław

Firma ZASŁAW to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pojazdów uzytkowych.

Zasław jest w czołówce producentów przyczep i naczep w Polsce. ZASŁAW zajmuje się opracowaniem, produkcją i sprzedażą pojazdów ciągnionych jak również zabudowywaniem podwozi samochodów dostawczych i ciężarowych.

Zasław istnieje od 1953 r. na początku jako główny producent przyczep przeznaczonych dla rynku rolniczego. Od lat 90-tych XX w. asortyment spółki obejmuje wszelkiego rodzaju pojazdy samochodowe – przyczepy i naczepy o DMC od 6 do 35 ton. Na swoje pojazdy ZASŁAW posiada homologacje Europejska. Obecnie produkty ZASŁAW można spotkać na drogach Niemiec, Francji, Łotwy, Litwy, Czech, a także w Rosji. Od początku istnienia firmy ponad 500 000 środków transportu zostało wyprodukowane i sprzedane na rynkach całej Europy.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji środków transportu pozwala oferować i rekomendować pojazdy ZASŁAW. Pojazdy z pod znaku ZASŁAW są wytrzymałe, o ergonomicznej konstrukcji wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzone zarówno pod względem konstrukcji przez renomowane firmy inżynierskie z Krakowa jak również przetestowane w praktyce. Produkty ZASŁAW są prostym i efektywnym rozwiązaniem dla przewozu różnych materiałów jak również zastosowań indywidualnych.

Dzisiaj ZASŁAW oferuje szeroki asortyment pojazdów użytkowych: - naczepy skrzyniowe (firanka, burto-firanka, skrzyniowa, MEGA) z certyfikatem EN 12642 XL, TIR karnet, - wywrotki (ze skrzynią stalową lub aluminiową, o konstrukcji klasycznej sześciennej lub half-pipe, z typem zamknięcia Klapa, Drzwi, Klapo-drzwi), - przyczepy i naczepy do przewozu kontenerów, - przyczepy i naczepy z burtami do przewozu materiałów budowlanych, - przyczepy i naczepy do transportu drewna ścinkowego jak również dłużycowego, - zabudowy kubaturowe (zabudowy podwozi jak również przyczep), - podwozia przyczep i naczep, - przyczepy AGRO.

Strona producenta

Produkty:

  • Naczepy skrzyniowe
  • Wywrotki
  • Przyczepy
  • Naczepy
  • Zabudowy kubaturowe
  • Podwozia
  • Przyczepy AGRO