Steyr

J272 CNHI STEYR Wyprzedaz stock Profi i Kompakt 2020 Web Slider 1200x736_Dealer[17223]

Ciągniki STEYR z serii Profi i Kompakt – sprawdź nasze atrakcyjne oferty!

Maszyny marki STEYR to synonim komfortu i niezawodności w wersji premium. Oferujemy ciągniki, na których możesz polegać, kiedy chcesz być naprawdę efektywny. Tym razem w AGRO-RAMI wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przedstawiając serie Kompakt oraz Profi – w atrakcyjnych cenach!

J272 CNHI STEYR Wyprzedaz stock Profi 2020 FB Post 1200x120017229

Wszechstronny i niezastąpiony! Taki jest STEYR 4125 Profi, z silnikiem o maksymalnej mocy 155 KM, teraz dostępny już za 213 000 zł netto!

Gama ciągników Profi obejmuje wiele modeli z 4- lub 6-cylindrowymi silnikami i pozwala każdemu na wybór optymalnej maszyny. Ciągniki serii Profi posiadają wiele rozwiązań elektronicznych i sprawdzony dobrze w praktyce podłokietnik z Multicontrollerem, a ich komfort wszedł na jeszcze wyższy poziom.

Decydując się na ciągnik z serii Profi, sprawdź nasze atrakcyjne finansowanie fabryczne. Maszyna jest objęta także programem „Pierwsza rata za dwa lata”.


Zadzwoń po szczegółowe informacje do opiekuna tego modelu: Marcin: 797-600-701

Kompaktowy i komfortowy! STEYR 4105 Kompakt o mocy 107 KM, teraz już za 167 000 zł netto!

Lekkie, zwrotne i elastyczne ciągniki z serii Kompakt, sprawdzą się niemal przy każdej pracy. Silniki o mocy od 58 do 114 KM oraz wyśmienity stosunek mocy do masy są gwarantem optymalnej efektywności.

Ciągniki Kompakt marki STEYR zapewniają najszerszy zakres zastosowań i największe korzyści przy niskich kosztach inwestycji i eksploatacji. Wyposażone są w 4-cylindrowy silnik F5C firmy FTP z układem wtryskowym common rail, który rozwija swoją pełną moc nie dopiero przy prędkości znamionowej, lecz już przy ekonomicznych 1800 obr./min.

Decydując się na ciągnik z serii Kompakt, sprawdź nasze atrakcyjne finansowanie fabryczne.

J272 CNHI STEYR Wyprzedaz stock Kompakt 2020 FB Post 1200x120017224
Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie:
24
25

Produkcja na światowym poziomie

Kluczowym czynnikiem sukcesu produkcji w fabryce w St. Valentin jest wdrożenie Światowej Klasy Systemów Produkcji (WCM) wraz z audytami rocznymi. System ten, używany także przez wiodących producentów motoryzacyjnych umożliwia stałą i zrównoważoną optymalizację wszystkich procesów biznesowych poprzez monitoring, kontrolę i ujawnianie potencjału ulepszeń w obszarach takich jak jakość, bezpieczeństwo, rozwój pracowników, logistyka oraz każdy pojedynczy etap produkcyjny w całym przedsiębiorstwie.

Każdy ciągnik Steyr szczyci Cię swoim austriackim dziedzictwem

19 różnych modeli ciągników Steyr o mocy od 58 do 228 KM produkowanych jest z precyzją i zachowaniem najwyższych standardów jakości w fabryce w St. Valentin, a 90% z nich jest eksportowana. Zaczynając od wysoce wykwalifikowanych specjalistów, poddawanych ciągłemu szkoleniu poprzez usługi gwarantowane przez dilerów oraz warsztaty Steyr, wszystko to gwarantuje, że jakość każdego ciągnika – od elementów pojedynczych do końcowego produktu, który zejdzie z taśmy produkcyjnej będzie taka, z jakiej na całym świecie słynie Steyr.

Produkty:

  • Traktory
  • Części zamienne

Inne marki w naszej ofercie:

więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej