Steyr

 

STEYR PROFI

Ciągnik z silnikiem o mocy nominalnej 125 KM; wyposażony w nagradzaną prestiżowymi nagrodami przekładnię 8-drive, zapewniającą maksymalny komfort pracy. Ciągniki STEYR PROFI objęte są pełną, trzyletnią gwarancją producenta (lub 2000 mth). Najbogatsze wyposażenie na rynku, m.ni elektrohydrauliczne sterowanie hydrauliką zewnętrzną, system zarządzania pracą na uwrociach, szerokie koła „600-tki” z tyłu; podnośnik o udźwigu ponad 7 ton, przedni TUZ i wiele innych.

 

steyr_6150_profi_cvt_img_7259_ret

 

Nie czekaj. Liczba promocyjnych ciągników ograniczona.

Zadzwoń teraz: 797-600-701 lub 519-309-755

 

STEYR IMPULS

Ciągniki z silnikiem o mocy nominalnej: 150 ; 165 i 175 KM. Wyposażone w najlepszą na rynku przekładnię bezstopniową CVT. Impuls to połączenie komfortu i ergonomii pracy oraz najwyższej gwarancji bezpieczeństwa pracy. IMPULS, to 3 lata (lub 2500 mth) pełnej, fabrycznej gwarancji. STEYR IMPULS, to najbardziej prestiżowy ciągnik na rynku.

 

steyr_6175_impuls_0921_at_dji_0026_ret

 

Nie czekaj. Liczba promocyjnych ciągników ograniczona.

Zadzwoń teraz i poznaj szczegóły oferty: 797-600-701 lub 519-309-755

 

STEYR ABSOLUT

Ciągnik z silnikiem o mocy nominalnej 240 KM, wyposażony w najlepszą na rynku przekładnię STEYR CVT. Dostępne od ręki egzemplarze wyposażone są m.in. w komfortową kabinę, ogumienie 710/42 z tyłu, przedni TUZ oraz fabryczną nawigację. Ciągniki STEYR ABSOLUT gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania dzięki pełnej, fabrycznej gwarancji producenta na 3 lata lub 2500 mth.

 

steyr_6240_absolut_cvt_2007_at 7309192

 

Nie czekaj. Liczba promocyjnych ciągników ograniczona.

Zadzwoń teraz i poznaj szczegóły oferty: 797-600-701 lub 519-309-755

Steyr_logo_2014_PL

                Austriacka marka ciągników STEYR już od 10 lat obecna jest na rynku polskim,  zdobywając uznanie coraz większej grupy rolników. To marka, która skupia w sobie najwyższe standardy produkcji, innowacyjne rozwiązania. To marka ciągników, które swoimi rozwiązaniami i zaawansowaniem technicznym wykraczają daleko w przyszłość.  W województwie wielkopolskim również od 10 lat marka STEYR reprezentowana jest przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGRO-RAMI, które oferuje nie tylko ciągniki, ale przede wszystkim zapewnia również obsługę serwisową, świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, jak również zapewnia magazyn i dostępność części zamiennych.

25

Produkcja na światowym poziomie

Kluczowym czynnikiem sukcesu produkcji w fabryce w St. Valentin jest wdrożenie Światowej Klasy Systemów Produkcji (WCM) wraz z audytami rocznymi. System ten, używany także przez wiodących producentów motoryzacyjnych umożliwia stałą i zrównoważoną optymalizację wszystkich procesów biznesowych poprzez monitoring, kontrolę i ujawnianie potencjału ulepszeń w obszarach takich jak jakość, bezpieczeństwo, rozwój pracowników, logistyka oraz każdy pojedynczy etap produkcyjny w całym przedsiębiorstwie.

Każdy ciągnik Steyr szczyci Cię swoim austriackim dziedzictwem

19 różnych modeli ciągników Steyr o mocy od 58 do 228 KM produkowanych jest z precyzją i zachowaniem najwyższych standardów jakości w fabryce w St. Valentin, a 90% z nich jest eksportowana. Zaczynając od wysoce wykwalifikowanych specjalistów, poddawanych ciągłemu szkoleniu poprzez usługi gwarantowane przez dilerów oraz warsztaty Steyr, wszystko to gwarantuje, że jakość każdego ciągnika – od elementów pojedynczych do końcowego produktu, który zejdzie z taśmy produkcyjnej będzie taka, z jakiej na całym świecie słynie Steyr.

Produkty:

  • Traktory
  • Części zamienne

Inne marki w naszej ofercie:

więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej