Steyr

Zaproszenie agrorami

                Austriacka marka ciągników STEYR już od 10 lat obecna jest na rynku polskim,  zdobywając uznanie coraz większej grupy rolników. To marka, która skupia w sobie najwyższe standardy produkcji, innowacyjne rozwiązania. To marka ciągników, które swoimi rozwiązaniami i zaawansowaniem technicznym wykraczają daleko w przyszłość.  W województwie wielkopolskim również od 10 lat marka STEYR reprezentowana jest przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGRO-RAMI, które oferuje nie tylko ciągniki, ale przede wszystkim zapewnia również obsługę serwisową, świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, jak również zapewnia magazyn i dostępność części zamiennych.

                               Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie z marką STEYR i prezentację zupełnie nowych ciągników, które swymi rozwiązaniami wykraczają daleko w przyszłość. W piątek 16 lipca na polach w Chwałkowie Kościelnym, w gospodarstwie Pana Mirosława Głaza od godziny 10.00  prezentować będziemy nowe modele ciągników: ABSOLUT, EXPERT, PROFI CVT, MULTI. Maszyny te dostępne będą dla wszystkich uczestników spotkania w testach polowych, a to oznacza, że każdy będzie mógł samodzielnie sprawdzić możliwości nowych ciągników STEYR. Tego dnia szczegółowo prezentować będziemy również zagadnienia dotyczące rolnictwa precyzyjnego, które staje się nieodłącznym elementem prac  polowych. W miarę możliwości prosimy o punktualne przybycie na godzinę 10.00.

                               Raz jeszcze bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym święcie marki STEYR w Wielkopolsce. Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojego uczestnictwa.

Kontakt 503-806-586

 

                                                                               Pozdrawiamy i do zobaczenia

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie:
24
25

Produkcja na światowym poziomie

Kluczowym czynnikiem sukcesu produkcji w fabryce w St. Valentin jest wdrożenie Światowej Klasy Systemów Produkcji (WCM) wraz z audytami rocznymi. System ten, używany także przez wiodących producentów motoryzacyjnych umożliwia stałą i zrównoważoną optymalizację wszystkich procesów biznesowych poprzez monitoring, kontrolę i ujawnianie potencjału ulepszeń w obszarach takich jak jakość, bezpieczeństwo, rozwój pracowników, logistyka oraz każdy pojedynczy etap produkcyjny w całym przedsiębiorstwie.

Każdy ciągnik Steyr szczyci Cię swoim austriackim dziedzictwem

19 różnych modeli ciągników Steyr o mocy od 58 do 228 KM produkowanych jest z precyzją i zachowaniem najwyższych standardów jakości w fabryce w St. Valentin, a 90% z nich jest eksportowana. Zaczynając od wysoce wykwalifikowanych specjalistów, poddawanych ciągłemu szkoleniu poprzez usługi gwarantowane przez dilerów oraz warsztaty Steyr, wszystko to gwarantuje, że jakość każdego ciągnika – od elementów pojedynczych do końcowego produktu, który zejdzie z taśmy produkcyjnej będzie taka, z jakiej na całym świecie słynie Steyr.

Produkty:

  • Traktory
  • Części zamienne

Inne marki w naszej ofercie:

więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej