Rolnictwo precyzyjne

ZINTEGROWANA PRECYZJA GOTOWA NA PRZYSŁOŚĆ
Zaawansowane systemy Case IH AFS są w czołówce istniejących rozwiązań od ponad dekady, dając rolnikom możliwość pełnej kontroli cyklu produkcji rolnej. Rozwiązania Case IH posiadają wszystko czego potrzebujesz, żeby zachować pełną powtarzalność z dokładnością do 2,5 cm, redukując przy tym nachodzenie na siebie przejazdów oraz optymalizację wydajności.


Dokładność AFS

WYBIERZ TAKI POZIOM DOKŁADNOŚCI, KTÓRY NAJLEPIEJ PASUJE DO TWOJEJ DZIALAŁNOŚCI

Instalacja GSP do Twoich maszyn otworzy dostęp do zaawansowanych systemów, takich jak automatyczne sterowania, kontrola belki, czy mapowanie wydajności. Nawigacja satelitarna dla twojego samochodu posiada dokładność zazwyczaj około 5,5 metra – z AFS możesz osiągnąć niewiarygodną dokładność sięgającą 2,5cm.

ikona nr1
ikona nr-2

 

AFS Connect™

AFS Connect umożliwia zdalne monitorowanie i zarządzanie gospodarstwem, flotą maszyn i danymi, dzięki czemu umożliwia użytkownikowi optymalizację wydajności i efektów pracy oraz zwiększenie elastyczności. Skuteczne wyświetlanie maszyn odbywa się natychmiast lub z niewielkim opóźnieniem. Mając wszystkie informacje pod ręką, możesz z powodzeniem zarządzać swoim gospodarstwem z każdego miejsca i w dowolnym momencie!

 

Wyświetlacze

INTERAKTYWNY, ZINTEGROWANY, INTUICYJNY

Bez względu czy Twój nowy Case IH posiada AFS zainstalowany fabrycznie czy oddzielnie – monitor dotykowy zawiera wszystkie funkcje w zasięgu ręki. Jako Case IH nie uznajemy żadnych kompromisów w tym zakresie i stosujemy wyłącznie ekrany dotykowe.

ikona nr-3
ikona nr-4

Systemy prowadzenia

BĄDŹ DOKŁADNY, EFEKTYWNY I PRODUKTYWNY

Rozszerz swoją działalność operacyjną o nowoczesne rozwiązania Case IH w zakresie kierowania i sterowania, takie jak AFS AccuGuide dla traktorów i kombajnów. Osiągając rok do roku dokładność z 20 cm do 2,5 cm  jesteś w stanie zredukować koszty paliwa, nasion, środków ochrony roślin oraz nawozów, ale przede wszystkim redukujesz podwójne przejazdy; oszczędzasz czas, który z powodzeniem możesz wykorzystać do innych operacji. AFS  zapewnia dokładne sterowanie podczas zbiorów i minimalizuje efekt zmęczenia operatorów podczas długich godzin pracy.


Odbiorniki

AFS ZAPEWNIA CZAS I PRODUKTYWNOŚĆ

Możliwości jakie daje nam dzisiejsza technika dziś i w ciągu kolejnych dekad pozwala prowadzić działalność rolniczą w taki sposób, w jaki nasi dziadowie nigdy by sobie tego nie wyobrażali.  Case IH dostarcza intuicyjną technologię gwarantując maksymalizację czasu pracy. Case IH zobowiązuje się dostarczać technologie, których potrzebujesz teraz i w przyszłości w celu poprawy produktywności.

 

ikona nr-5
Image Title

Image Title

 

ISOBUS

Jak sprawić, żeby życie Twoje i Twoich operatorów było łatwe i proste- odpowiedzią jest monitor dotykowy AFS zdolny do kontroli wszystkich narzędzi kompatybilnych z ISOBUS. Ponieważ większość złożonych narzędzi i mechanizmów wymagają joystika ISOBUS, nasze maszyny są przygotowane do plug and play. Pozwala to na łatwe przypisanie funkcji do narzędzi zgodnie z trybem ich pracy.

 

Centrum Wsparcia  AGRO-RAMI

Chcesz być gotowy zanim wyjedziesz na pole? Dzięki AGRO-RAMI otrzymasz wszelkie niezbędne szkolenia, aby w pełni wykorzystać możliwości najnowszych technologii AFS. Wysoko wykwalifikowani pracownicy znają doskonale sprzęt; uczestniczą w instalacji sprzętu i oprogramowania, testują ciągniki, kombajny oraz inne aplikacje wyposażone w AFS . Innowacyjne centrum wsparcia Agro-Rami  pomoże Ci maksymalnie wykorzystać potencjał technologiczny nowych unikalnych rozwiązań Case IH.

Image Title

Image Title

Zadzwoń do nas!

Specjalista ds. precyzyjnego rolnictwa

Miłosz Kieroński

☎️ 797 716 367