Opony przemysłowe

Opony przemysłowe mają zastosowanie w różnych dziedzinach, od działalności magazynowej po aplikacje portowe i wykopaliskowe. Odkryj naszą szeroką gamę specjalistycznych opon, aby znaleźć produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb.

opona przemysłowa diagonalna FLOTATION 558

Diagonalne

Opony diagonalne mają przynajmniej dwie skośnie ułożone warstwy kordu, tworzące stopkę dla zapewnienia ciernej relacji z obręczą. Charakteryzują się sztywnością, wpływając na trakcję i moment bezwładności, oraz tłumią drgania poprzez skrzyżowane warstwy kordu (zwiększone opory toczenia). Prędkość jest ograniczona do 100 km/h, co wyklucza ich użycie w samochodach osobowych, ale sprawdzają się w pojazdach roboczych, terenowych, itp.

opona-bkt-earthmax-sr31

Radialne

W oponie radialnej (promieniowej) drutówki są połączone promieniowo przez kord (zwykle drobne stalowe linki). Kolejne nici osnowy nie krzyżują się, lecz biegną równolegle, tworząc kąt prosty z płaszczyzną symetrii opony. Dodatkowe warstwy opasania między osnową a bieżnikiem wzmacniają i usztywniają czoła opony.

opona do wózków widłowych MAGLIFT PREMIUM

Opony do wózków widłowych

Opony do wózków widłowych charakteryzują się solidną konstrukcją, łączącą wytrzymałe materiały i zaawansowane technologie. Specjalistyczny bieżnik zapewnia doskonałą trakcję na różnorodnych powierzchniach, a solidne ścianki boczne chronią przed uszkodzeniami. Oferują wydajność, stabilność i bezpieczeństwo, umożliwiając sprawną pracę w magazynie lub na placu składowym.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem marki BKT w Polsce

Nasza oferta zawiera blisko 1000 dostępnych produktów marki BKT. Produkty tej marki to gwarancja jakości i niezawodności. Bardzo szeroki wachlarz gamy produktowej pozwala dobrać opony dokładnie do swoich potrzeb.

Chcesz zapytać o ofertę?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, a przygotują najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie.