Opony rolnicze

Zaprojektowane specjalnie dla różnych pojazdów rolniczych, takich jak na przykład traktory i kombajny. Zapewniają doskonałą trakcję na różnorodnych powierzchniach, na polach i nierównych terenach. Specjalny bieżnik, pozwala na pewne poruszanie się w terenie, minimalizując uszkodzenia podłoża. Przemyślana konstrukcja, wysokiej jakości materiały to gwarancja odporności na obciążenia i pracę w trudnych warunkach.

opona rolnicza diagonalna tr135

Diagonalne

Budowa opony diagonalnej (krzyżowej) opiera się na przynajmniej dwóch warstwach kordu (gumowanych nici osnowy) ułożonego skośnie względem siebie pod kątem od 20 do 40 stopni do płaszczyzny symetrii opony. Nici te oplatają zarówno czoło, jak i bok opony i wykonane są najczęściej z mocnych i sztywnych materiałów, takich jak sztuczny jedwab (rayon), nylon czy stalowe linki.

Rolnicze radialne flotacyjne

Radialne

Opona radialna (promieniowa) cechuje się drutówkami połączonymi przez kord (najczęściej w postaci drobnych stalowych linek) promieniowo. Oznacza to, że kolejne nici osnowy nie krzyżują się, a rozciągają równolegle do siebie, tworząc kąt prosty z płaszczyzną symetrii opony. Między osnową a bieżnikiem znajdują się dodatkowe warstwy opasania mające na celu wzmocnienie i usztywnienie czoła.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem marki BKT w Polsce

Nasza oferta zawiera blisko 1000 dostępnych produktów marki BKT. Produkty tej marki to gwarancja jakości i niezawodności. Bardzo szeroki wachlarz gamy produktowej pozwala dobrać opony dokładnie do swoich potrzeb.

Chcesz zapytać o ofertę?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, a przygotują najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie.