CIĄGNIKI STEYR TO IDEALNE MASZYNY DLA CIEBIE

Wydajne, uniwersalne i produktywne. Gwarantują maksymalną niezawodność i efektywność. Wybierz odpowiedni ciągnik dla siebie z 7 dostępnych serii.

Dlaczego warto wybrać Steyr?

Steyr słynie z produkcji traktorów o wysokiej jakości. Stawiają oni na rozwój i zaawansowane technologie, w tym inteligentne systemy zarządzania, czy też innowacyjne systemy nawigacji. Dzięki temu można być pewnym, że traktor marki Steyr będzie używany przez lata.

  • Ponad 75 lat na rynku

    W ciągu 75 lat rozszerzyła się gama produktów, oferując różne modele traktorów o zróżnicowanych mocach i rozmiarach.

  • Niezawodność

    Doskonała reputacja dzięki solidnej konstrukcji, wysokiej jakości materiałom i rygorystycznym testom jakości.

  • Uniwersalność

    Marka Steyr oferuje traktory z różną mocą i w różnych rozmiarach. Uniwersalne i kompatybilne z różnymi narzędziami, co zapewnia elastyczność i dostosowanie do różnych potrzeb.

Seria Terrus

Najmocniejszy ciągnik STEYR do najtrudniejszych zadań i największych ambicji. Wita Cię również w nowej, awangardowej kabinie: więcej miejsca na dynamiczną pracę, nowy interfejs operatora i nowy projekt podłokietnika. Prosto, ale bez uproszczeń. Wyprodukowane w Austrii, by zrobić różnicę.

Seria Absolut

Na polu lub na użytkach zielonych, w transporcie lub w przemyśle: STEYR Absolut CVT jest dostosowany do każdego wyzwania i zaprojektowany tak, aby być praktycznie najlepszym koniem roboczym. Bezstopniowa przekładnia i liczne innowacje techniczne zapewniają tej serii doskonały komfort pracy i obsługi, a także niezrównaną oszczędność.

Seria Impuls

STEYR IMPULS CVT to niezawodny partner w wielu różnych pracach. Niezależnie od tego, czy chodzi o rolnictwo, transport czy wyzwania przemysłowe – trzy modele serii IMPULS CVT to zarówno arcydzieła techniczne, jak i ekonomiczny wybór. Najwyższej klasy komfort obsługi i inteligentna inżynieria łączą się w niezrównaną koncepcję ciągnika.

Seria Profi

Wydajność i wszechstronność w świeżej stylistyce. Seria PROFI sprawdza się przy pracach w polu, na pastwiskach i w zagrodzie. Do wyboru są trzy warianty, dające łącznie 10 różnych modeli o mocy od 116 do 150 KM.

Seria Expert

Nowy STEYR Expert CVT, z wyglądem charakterystycznym dla marki STEYR, jest skierowany do klientów, którzy potrzebują ciągnika odznaczającego się wysoką wydajnością, która mieści się w kompaktowych rozmiarach, oraz najwyższym poziomem komfortu. Dla ekspertów to, co najlepsze, jest zaledwie wystarczająco dobre.

Seria Multi

Opracowany we współpracy z rolnikami i wyprodukowany w położonym w Dolnej Austrii St. Valentin zachwyca świeżą stylistyką i wyjątkowym komfortem. Pierwsze spotkanie z komfortem ma miejsce w niezwykle luksusowej i cichej kabinie. Amortyzowana oś przednia oraz podłokietnik sterowania z Multicontrollerem wznoszą komfort na jeszcze wyższy poziom.

Seria Kompakt

Ciągniki Kompakt marki STEYR rewolucjonizują rachunek kosztów i zysków. Są lekkie, zwrotne i elastyczne. Wyposażone w renomowane rozwiązania technologiczne sprawdzą się niemal przy każdej pracy. Silniki o mocy od 80 do 120 KM oraz wyśmienity stosunek mocy do masy są gwarantem optymalnej efektywności.