Kim jesteśmy?

Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Jesteśmy znani głównie ze sprzedaży maszyn rolniczych i części zamiennych do nich. Prowadzimy sprzedaż hurtową i jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na Polskę wielu światowych marek. Nieustający rozwój i cenne 20-letnie doświadczenie czyni nas ekspertem na rynku rolniczym.

Sprawdź szczegóły

O nas w liczbach

100+
grup produktowych
30
lat doświadczenia
50
tys.
artykułów
500
sklepów zaopatrujących się w Agrorami
1
tys.
współpracujących partnerów

Dlaczego warto nas wybrać

Jesteśmy liderem na rynku maszyn rolniczych. W ofercie znaleźć można gotowy sprzęt oraz oryginalne części m. in. Case, Kverneland, Class, New Holland, Grimme, Kuhn, Kongskilde, Weidemann. W stałej sprzedaży znajduje się 35 000 artykułów z ponad 100 grup produktów, poszerzanych zgodnie z potrzebami rynku krajowego oraz zagranicznego.

Jesteśmy też dealerem ciągników rolniczych marki Case na całą Wielkopolskę oraz wyłącznym przedstawicielem opon marki BKT.

  • Największy wybór części zamiennych do polskich ciągników i maszyn rolniczych

  • Bezpośredni przedstawiciel na Polskę wielu światowych marek

  • Know-how serwisowania

  • Własny transport pozwalający na szybką realizację zamówień

  • Sieć partnerskich punktów sprzedaży maszyn gotowych i ciągników

  • 500 sklepów zaopatrujących się w hurtowni AGRO-RAMI

  • Konkurencyjne warunki cenowe

  • Doskonała znajomość rynku maszyn rolniczych w Polsce

Agrorami w Europie

Rozprowadzamy produkty nie tylko w Polsce. Trafiają one również do Czech, Rumunii, Chorwacji, Serbii oraz na Litwę, Łotwę i Słowację. Ze względu na stale rosnącą sprzedaż i dużą ilość wysyłek konsekwentnie rozwijamy system logistyczny. Współpracujemy z największymi firmami transportowymi oraz posiadamy własną flotę pojazdów, aby towar docierał na czas.

Nasze wartości

Partnerstwo

Relacje klientami opieramy na współpracy, zaufaniu i bogatym doświadczeniu w branży.

Relacje

Wytrzymałe relacje biznesowe to podstawa sukcesu. Komunikacja, zaufanie i współpraca budują mosty do wzajemnych korzyści i długoterminowego rozwoju.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w rolnictwie przekłada się na innowacyjne rozwiązania, skuteczność i wsparcie dla rolników. Osiągnij wyższy poziom efektywności dzięki naszej wiedzy i pasji.

Zaufanie

Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm tworzą solidne fundamenty dla udanych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu.