Zasław

Firma ZASŁAW to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pojazdów uzytkowych.

Zasław jest w czołówce producentów przyczep i naczep w Polsce. ZASŁAW zajmuje się opracowaniem, produkcją i sprzedażą pojazdów ciągnionych jak również zabudowywaniem podwozi samochodów dostawczych i ciężarowych.

Zasław istnieje od 1953 r. na początku jako główny producent przyczep przeznaczonych dla rynku rolniczego. Od lat 90-tych XX w. asortyment spółki obejmuje wszelkiego rodzaju pojazdy samochodowe – przyczepy i naczepy o DMC od 6 do 35 ton. Na swoje pojazdy ZASŁAW posiada homologacje Europejska. Obecnie produkty ZASŁAW można spotkać na drogach Niemiec, Francji, Łotwy, Litwy, Czech, a także w Rosji. Od początku istnienia firmy ponad 500 000 środków transportu zostało wyprodukowane i sprzedane na rynkach całej Europy.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji środków transportu pozwala oferować i rekomendować pojazdy ZASŁAW. Pojazdy z pod znaku ZASŁAW są wytrzymałe, o ergonomicznej konstrukcji wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzone zarówno pod względem konstrukcji przez renomowane firmy inżynierskie z Krakowa jak również przetestowane w praktyce. Produkty ZASŁAW są prostym i efektywnym rozwiązaniem dla przewozu różnych materiałów jak również zastosowań indywidualnych.

Dzisiaj ZASŁAW oferuje szeroki asortyment pojazdów użytkowych: – naczepy skrzyniowe (firanka, burto-firanka, skrzyniowa, MEGA) z certyfikatem EN 12642 XL, TIR karnet, – wywrotki (ze skrzynią stalową lub aluminiową, o konstrukcji klasycznej sześciennej lub half-pipe, z typem zamknięcia Klapa, Drzwi, Klapo-drzwi), – przyczepy i naczepy do przewozu kontenerów, – przyczepy i naczepy z burtami do przewozu materiałów budowlanych, – przyczepy i naczepy do transportu drewna ścinkowego jak również dłużycowego, – zabudowy kubaturowe (zabudowy podwozi jak również przyczep), – podwozia przyczep i naczep, – przyczepy AGRO.

Produkty:

  • Naczepy skrzyniowe
  • Wywrotki
  • Przyczepy
  • Naczepy
  • Zabudowy kubaturowe
  • Podwozia
  • Przyczepy AGRO
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej
więcej