Czas żniw to okres wytężonej pracy, w którym niestety nie trudno o wypadek. Bezpieczeństwo pracy, a przede wszystkim bezpieczny przejazd kombajnu z gospodarstwa na pole, czy przejazd między kolejnymi polami zależą od wszystkich uczestników ruch – zarówno od operatora kombajnu, jak i kierowców innych pojazdów znajdujących się na jego drodze przejazdu.

      Zachęcamy Was, by razem z nami nakleić na swoje pojazdy: samochody, ciągniki i inne – wyjątkową naklejkę informującą o społecznej akcji firmy AGRO-RAMI oraz marki CASE IH. W ten sposób razem będziemy promować bezpieczeństwo na drogach podczas żniw. Kombajny zbożowe najczęściej poruszają się wąskimi – gminnymi i powiatowymi drogami. Nie tworzymy nowego prawa o ruchu drogowym, nie ingerujemy w nie – chcemy jedynie by każdy, kto widzi ogromny kombajn na drodze, przede wszystkim zwolnił i w miarę możliwości zjechał na pobocze, umożliwiając bezpieczny przejazd kombajnu zbożowego. To od nas uczestników ruchu drogowego, to naszej wyobraźni i naszej dobrej woli zależy bezpieczeństwo na drogach. Kombajn to ogromna maszyna ważąca nierzadko ponad 20 ton. Nie jest w stanie wyhamować w dwie sekundy. Nam wszystkim potrzeba pokory i cierpliwości. Bądźmy dla siebie uprzejmi zawsze, a przede wszystkim w tym zmożonym czasie prac żniwnych.

Jak pozyskać nakleję?

      Wystarczy wypełnić formularz pod tym artykułem, a my wyślemy naklejkę do Ciebie listem.

Nagradzamy zaangażowanych !

      Dołącz do naszej akcji i zdobywaj nagrody. Każdy, kto naklei specjalną naklejkę „Korytarz żniwny” na swoim samochodzie, ciągniku lub innym pojeździe oraz zrobi zdjęcie lub nagra film pokazujący dołączenie do „Korytarza żniwnego” i opublikuje ten materiał na swoim profilu w mediach społecznościowych weźmie udział w losowaniu cennego, trzyczęściowego zestawu walizek, które z pewnością przydadzą się na wakacyjne wyprawy. Dla kolejnych trzech wylosowanych osób mamy specjalne kamizelki od marki CASE IH i AGRO-RAMI. By wziąć udział w losowaniu nagród prześlij link do materiałów, które opublikujesz na adres: korytarz@agrorami.pl . Losowanie nagród odbędzie się po żniwach – w poniedziałek 26 sierpnia 2024 o godzinie 12.00 i będzie relacjonowane na żywo na profilu FB firmy AGRO-RAMI.

      Warto być razem i wspólnie dbać o bezpieczeństwo na naszych drogach. Zachęcamy gorąco.