Case IH

Case IH _web slider_1280x562[24710]

GORĄCE LATO Z AGRO-RAMI

W tym wyjątkowym roku 10- lecia współpracy AGRO-RAMI z marką CASE IH, zapraszamy serdecznie na wyjątkowe pokazy rotorowego  kombajnu CASE IH AXIAL FLOW 6140.

Będziemy w kilku miejscowościach na terenie Wielkopolski. Szczegóły znajdziecie na załączonej mapce. Podane daty są poglądowe i oczywiście zależne od warunków pogodowych.

W kombajnach Axial-Flow® 140 najważniejsza jest większa wydajność – bez względu na ukształtowanie terenu. Na dodatek teraz nie zmarnujesz ani jednej minuty na prace serwisowe, dzięki ułatwionemu dostępowi do punktów serwisowania po prawej stronie kombajnu oraz zastosowaniu łatwiejszych w obsłudze, mniejszych i lżejszych klepisk. Co najważniejsze, system zarządzania resztkami pożniwnymi Residue Management łatwo i szybko przełącza się pomiędzy trybem rozrzucania, a formowaniem pokosu, zapewniając równomierne rozrzucanie sieczki, istotne w nowoczesnym rolnictwie.

Zapraszamy na pola pokazowe, i do indywidualnej pracy kombajnem CASE IH Axial Flow 6140.

Wszelkie szczegóły pod numerem telefonu:

☎️ 519-309-755

Stwórz drużynę marzeń w Twoim parku maszyn z marką Case IH!

Oto nasza reprezentacja, na wiosenną rundę

J273 CNHI Case IH Wyprzedaz

Wyjątkowa oferta marki Case IH – teraz i Ty możesz pozwolić sobie na najlepsze transfery w parku swoich maszyn i poznanie zupełnie nowej jakości, nowoczesności i wygody, której oczekujesz.

 

Specjalna oferta marki Case IH obejmuje aż 4 niezawodne modele, a także atrakcyjne finansowanie fabryczne w schematach od 0% oraz specjalną kampanię „Pierwsza rata za dwa lata!”. Skontaktuj się z AGRO-RAMI – Twoim najbliższym autoryzowanym Dealerem marki Case IH i stwórz swój własny dream team dla Twojego gospodarstwa!

 

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie:

22
23
26
J273 CNHI Case IH Wyprzedaz Stock Puma 150 2020 FB Post 1200x120017209

Czy jesteś gotowy na największy transfer tego roku? Puma Multicontroller o mocy maksymalnej aż 190 KM – teraz już za 292 000 zł netto!

Seria Puma Multicontroller obejmuje 5 modeli o mocy znamionowej od 150 do 220 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych.

  • Podłokietnik z Multicontrollerem i dżojstik sprawiają, że elementy sterowania ciągnikiem znajdują się w bezpośrednim zasięgu ręki operatora
  • Przekładnią Powershift i przekładnią nawrotną Powershuttle, a także tylnym zaczepem i jednym tylnym zaworem hydrauliki zewnętrznej można sterować za pomocą przycisków na Multicontrollerze

Wybierając ciągnik Case IH Puma Multicontroller, możesz skorzystać z dofinansowania fabrycznego już od 0%. Maszyna objęta jest także programem „Pierwsza rata za dwa lata” i najdłuższą na rynku, aż 3-letnią gwarancją producenta.

Nowy kapitan w Twoim gospodarstwie? Maxxum o mocy maksymalnej 155 KM – teraz już za 209 000 zł netto!

Seria Maxxum to najbardziej stylowe ciągniki średniej mocy w historii marki. Są synonimem zwrotnych, wytrzymałych i niezawodnych maszyn. Ich bogate wyposażenie robi wrażenie i dostarcza użytkownikowi najlepsze rozwiązania technologiczne.

Wybierając ciągnik Case IH Maxxum, możesz skorzystać z dofinansowania fabrycznego już od 0%. Maszyna objęta jest także programem „Pierwsza rata za dwa lata!”.

J273 CNHI Case IH Wyprzedaz Stock Maxxum 125 2020 FB Post 1200x1200_217208
Case IH

Nowy rozgrywający w Twoim gospodarstwie! Farmall 105 C o mocy znamionowej 107 KM – teraz już za 163 000 zł netto!

Seria Farmall C to aż 7 modeli o mocy znamionowej od 58 do 114 KM. Definiuje je wszechstronność i kompaktowe wymiary, pod którymi kryje się silnik i przekładnia napędowa, których osiągi przekraczają oczekiwania.

  • Opcjonalny podłokietnik z Multicontrollerem
  • Udźwig podnośnika aż do 4 400 kg
  • Trzy prędkości WOM
  • Fabryczne przygotowanie pod ładowacz

Wybierając ciągnik Farmall C, sprawdź także nasze finansowanie fabryczne dostosowane do Ciebie – już od 0%!

Najwyższa pora, aby wybrać pomocnika w Twoim gospodarstwie! Duży Farmall 95 A o mocy znamionowej 99 KM – teraz już za 121 000 zł netto!

Seria Farmall A obejmuje 6 modeli ciągników
o mocy znamionowej od 55 do 115 KM.

  • Lekka, niezwykle zwrotna maszyna
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Idealne połączenie osiągów i rozsądnej inwestycji

Wybierając ciągnik Farmall A, sprawdź także nasze finansowanie fabryczne dostosowane do Ciebie – już od 0%!

11