Case IH

⛄ ZIMOWE PROMOCJE CASE IH 

foto otwierające

Seria Puma Multicontroller obejmuje 5 modeli o mocy znamionowej od 150 do 220 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych.

Case IH_Wyprzedaż stock_Puma 150_01
Case IH_Wyprzedaż stock_Puma 150_02
Case IH_Wyprzedaż stock_Puma 150_03
Case IH_Wyprzedaż stock_Puma 150_04 1
  • Podłokietnik z Multicontrollerem i dżojstik sprawiają, że elementy sterowania ciągnikiem znajdują się w bezpośrednim zasięgu ręki operatora
  • Przekładnią Powershift i przekładnią nawrotną Powershuttle, a także tylnym zaczepem i jednym tylnym zaworem hydrauliki zewnętrznej można sterować za pomocą przycisków na Multicontrollerze


Wybierając ciągnik Case IH Puma Multicontroller, możesz skorzystać z dofinansowania fabrycznego już od 0%. Maszyna objęta jest także programem „Pierwsza rata za dwa lata” i najdłuższą na rynku, aż 3-letnią gwarancją producenta.

 

Seria ciągników Maxxum Multicontroller to  5 modeli z silnikami o mocy od 116 do 145 KM

Case IH_Wyprzedaż stock_Maxxum 125_karuzela_w polu_HMC
Case IH_Wyprzedaż stock_Maxxum 125_karuzela_features_HMC
Case IH_Wyprzedaż stock_Maxxum 125_karuzela_features_JOY 1
Case IH_Wyprzedaż stock_Maxxum 125_karuzela_features_KABINA

Modele ciągnika Maxxum Multicontroller zwiększają wydajność pracy operatora i maszyny dzięki zastosowaniu Multicontrollera Case IH. Dzięki nowej 8-biegowej, automatycznej przekładni przełączalnej pod obciążeniem ActiveDrive 8 24×24 obsługa ciągników Maxxum Multicontroller jest jeszcze łatwiejsza. Teraz ciągniki CASE IH Maxxum dostępne są w zimowej promocji z finansowaniem fabrycznym nawet od 0%.