Opony rolnicze diagonalne

Opona flotacyjna BKT flotation 648

Flotacyjne

Opona flotacyjna ma większą objętość i powierzchnię styku z podłożem, co pozwala na lepszy kontakt z gruntem, jednocześnie minimalizując wgniatanie gleby. Zaokrąglone barki opony zapewniają odpowiednią krzywiznę, co redukuje potencjalne uszkodzenia upraw.

opona rolnicza diagonalna implement AW 708

Implement

Opona implement ma zdolność wytrzymywania dużych obciążeń, jednocześnie minimalizując zagęszczenie gruntu. Dodatkowo, jest zaprojektowana do użytku zarówno w terenie, jak i na drodze.

Opona flotacyjna BKT RT855

Napędowe

Długie i wysokie bloki bieżnika zapewniają oponie znaczną siłę przyczepności. Delikatne wypuklenie w środkowej części opony gwarantuje płynną jazdę podczas transportu i równomierne zużycie bieżnika. Szerokie czoło opony zwiększa stabilność na nierównym terenie i zmniejsza wpływ na ugniatanie gleby.

Opona rolnicza diagonalna prowadząca TF8181

Prowadzące

Opona rolnicza prowadząca, z diagonalną konstrukcją. Trzy żebra na przedniej części opony zapewniają dokładne utrzymanie kierunku jazdy.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem marki BKT w Polsce

Nasza oferta zawiera blisko 1000 dostępnych produktów marki BKT. Produkty tej marki to gwarancja jakości i niezawodności. Bardzo szeroki wachlarz gamy produktowej pozwala dobrać opony dokładnie do swoich potrzeb.

Chcesz zapytać o ofertę?

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, a przygotują najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie.