DLACZEGO PAN KAZIMIERZ KRUPA POSTAWIŁ NA MARKĘ Case IH?

Farmall – jak wspomina z wielkim sentymentem Pan Kazimierz Krupa, 86 letni rolnik i wierny Klient marki Case IH – to od niego wszystko się zaczęło. To właśnie ten model, jeszcze w powojennej odsłonie, z łączonymi przednimi kołami, przekonał go do zakupu pierwszego ciągnika w czerwonych barwach.

Poznajcie kolejną, jakże mocno wpisującą się w wartości kulturowe marki Case IH, historię o sukcesie, ogromnej wiedzy, doświadczeniu i zaufaniu do… technologii!

OD PIERWSZEGO ZOBACZENIA Pan Kazimierz – trochę na przekór swojemu wiekowi – jest osobą niezwykle postępową i niemalże od zawsze głęboko wierzącą w technologie rolnicze. W latach młodości miał on bowiem szansę obserwować pracę jednego z niezwykle, jak na tamte czasy, nowoczesnych modeli marki Case IH, które już wtedy wyręczały rolników w codziennej pracy. „Ten ciągnik był dla mnie jak objawienie – wiedziałem, że musi dla mnie pracować. Jego praca była imponująca, awaryjność bardzo niska. Właśnie to budowało we mnie zaufanie i poczucie, że to jest ciągnik, który powinien pracować na moim polu” – wspomina Pan Kazimierz. Dziś zaawansowane rozwiązania technologiczne wspierając ponad 300 hektarowe gospodarstwo rolnika, pozwalają mu – po wielu latach ciężkiej pracy niemal siedem dni w tygodniu – w końcu weekendy przeznaczać na odpoczynek.

PO PIERWSZE: KLIENT

Pan Krupa posiada w swojej bazie m.in. dwie maszyny z serii Magnum – w tym model 7240, który pomimo „znamion staruszka” wciąż pracuje bez zarzutu, Farmalla oraz ciągniki, takie jak CX70 czy MXM140. Co więcej, w gospodarstwie rolnika ostatnio pojawiła się również ładowarka teleskopowa Farmlift 737, bez której, jak sam powiedział, nie wyobraża sobie pracy w magazynach. Pomimo swojego wieku Pan Kazimierz wciąż jest aktywny w gospodarstwie i wie, jak ogromne znaczenie ma sprawnie działający serwis. Właśnie dlatego rolnik docenia współpracę z lokalnym dealerem, która jest dla niego kluczowa. W razie awarii maszyny, wie, że serwis jego partnera Agro-Rami stanie na wysokości zadania i jak najszybciej rozwiąże problem, stawiając Klienta, jego potrzeby i doświadczenie zawsze na pierwszym miejscu. Jak wspomina Pan Kazimierz: zaufany partner w dzisiejszych niepewnych – szczególnie pod względem pogody i niepokojących czasach zmian klimatycznych – ma szczególne znaczenie.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z handlowcem

Jesteśmy gotowi, żeby pomóc! Wpisz swój kod pocztowy a pokażemy handlowców odpowiedzialnych za Twój obszar.

Wpisz swój kod pocztowy:

Zapytaj o produkt

Wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej

    Wpisz kod pocztowy

    Wyświetlimy Twojego handlowca.

    Przepraszamy. Nie udało się odnaleźć handlowca. Prosimy o wpisanie innego kodu pocztowego.