Biznes? Kręci się na okrągło niczym rotor. Żaden rolnik – szczególnie podczas żniw pełnych intensywnych prac i ważnych decyzji – nie może pozwolić sobie na niską jakość plonów, przestoje w pracy, czy współpracę z partnerem, na którym nie można polegać. I oto wchodzimy my, cali na… (rzecz jasna) czerwono, z ofertą najnowocześniejszych kombajnów Case IH z finansowaniem fabrycznym 0% na 2 lata!*

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? A co powiesz na:

 • Pełną 3-letnią gwarancję producenta**,
 • wsparcie MaxService 24/7,
 • usługi telematyczne**,
 • zdalne wsparcie klienta dzięki technologii Connect Room**.

Brzmi dobrze, prawda? Nie zwlekaj, poznaj wszystkie możliwości naszych kombajnów i skontaktuj się jeszcze dziś z AGRO-RAMI autoryzowanym dilerem marki Case IH!

WYSOKA JAKOŚĆ ZIARNA

W kwestii jakości, jak sami już pewnie wiecie, kompromisów nie uznajemy. Nie bez powodu więc w naszych kombajnach zastosowaliśmy o wiele delikatniejszą od konwencjonalnych systemów bębnów młócących technologię omłotu Axial-Flow® z użyciem pojedynczego rotora, dzięki której ziarna są wycierane, a nie wybijane z kłosów. Zminimalizowanie ilości pękniętych i uszkodzonych ziaren, a co za tym idzie, mniejsze straty i większy zysk z ich sprzedaży? Proszę bardzo!

MATERIAŁ SIEWNY I AXIAL-FLOW®

Niczym najwyższa jakość i niskie koszty, zaawansowana technologia i łatwość obsługi… Materiał siewny i Axial-Flow® to połączenie idealne. Delikatny omłot rotorowy nie tylko zapewnia najwyższą jakość materiału siewnego, minimalną ilość zanieczyszczeń oraz najlepszą siłę kiełkowania, ale również niezrównaną wydajność. Łatwe czyszczenie kombajnu sprawia natomiast, że zmiana zbieranej odmiany na inną jest szybka i prosta, a duży zbiornik ziarna i wysoko wydajny układ wyładunku pozwala na sprawne przeniesienie zebranego materiału.

ZESPOŁY ŻNIWNE

Doskonały rotor to jednak nie wszystko. Kluczowym czynnikiem zapewniającym wysoką wydajność kombajnu jest odpowiednie podawanie materiału. Właśnie dlatego gama produktów marki Case IH obejmuje zespoły żniwne zaprojektowane tak, by utrzymać wysoką przepustowość i minimalne straty w każdych warunkach, dla wszystkich upraw zbieranych za pomocą kombajnu na całym świecie i dla każdego rodzaju pola. Wybór hederu marki Case IH wiąże się przede wszystkim z najwyższym poziomem kompatybilności z maszyną, a także z wysokimi prędkościami młócenia zapewniającymi sprawne cięcie uprawy oraz jej płynne i równomierne podawania do maszyny. Zalet jest jednak o wiele więcej, a najważniejsze z nich to niezawodność i maksymalny czas pracy, mniejsza starta ziarna oraz prostota obsługi i konserwacji.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACYJNE I PROSTA OBSŁUGA

Najbardziej zapracowany czas w roku? Żniwa, żniwa i jeszcze raz żniwa. Nie trać więc cennego czasu na obsługę i przygotowanie kombajnu oraz pieniędzy na kosztowne konserwacje, wybierz jeden z modeli Case IH i maksymalnie wykorzystaj sprzyjającą pogodę, dzięki prostej obsłudze maszyny i zdecydowanie mniejszej liczbie części narażonych na zużycie.

Sprawdź, jakie proste są systematyczne i rutynowe przeglądy podzespołów kombajnu Case IH Axial-Flow® zgodnie z instrukcją obsługi, oglądając film pod linkiem.

ZAAWANSOWANE W SWEJ PROSTOCIE

To już 46 lat ciężkiej pracy, osiągnięć w dziedzinie badań oraz przywództwa w technologii rotorowej. Jako marka Case IH stale inwestujemy w rozwój możliwości naszych kombajnów, niezmiennie o krok wyprzedzając konkurencję. Jesteśmy dumni z tego, że opracowując i wdrażając technologię rotorową pokazaliśmy, jak prosta może być zaawansowana technologia omłotu i jak wysoką wydajność oraz jak znakomitą jakość ziarna można osiągnąć przy zastosowaniu tak niewielu ruchomych części.

KOMFORT

Praca od świtu do zmroku? Doskonale wiemy, że żniwa to najbardziej wymagający okres w roku, a długie dni pracy rozciągają się wtedy w nieskończoność. Właśnie dlatego w naszych kombajnach zaprojektowaliśmy dużą, przestronną i wygodną kabinę zapewniającą prawdziwy komfort przez długie godziny. Świetne wygłuszenie i aktywny pneumatycznie, amortyzowany fotel operatora z zintegrowanym panelem sterowania w podłokietniku to dopiero początek tego, co zastaniesz we wnętrzu maszyny. Do tego wszystkiego dodaliśmy jeszcze prostą i intuicyjną obsługę, a także duży i przejrzysty monitor dotykowy AFS Pro 700 umożliwiający kontrolę wszystkich funkcji kombajnu, łącznie z systemami rolnictwa precyzyjnego AFS oraz kamer, z jednego miejsca.

WSPARCIE SERWISOWE I BEZPIECZEŃSTWO

Poczucie, że w każdej chwili można skorzystać z pomocy zespołu fachowców, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem? Bezcenne. Na wypadek jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia z maszyną w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji, marka Case IH stworzyła procedurę MAX SERVICE, która umożliwia zastosowanie wszelkich dostępnych zasobów firmy, tak aby wesprzeć dealera w jak najszybszym przywróceniu sprawności Twojego kombajnu. Jeśli będziesz potrzebował serwisu, szkolenia, rady lub części zamiennych, nasi autoryzowani partnerzy również będą do Twojej dyspozycji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kombajnów rotorowych i ciągle pogłębiamy swoją wiedzę dzięki nieustannym szkoleniom, aby zapewnić Ci wsparcie jakiego potrzebujesz. Co więcej, dzięki usłudze telematyki SAFEGUARD CONNECT™, czyli proaktywnego wsparcia, nie dopuścimy do przestoju w pracy, ponieważ nasz serwis podejmie działania zanim wydarzy się cokolwiek niepożądanego – nawet zanim dostrzeże to operator!

HARVEST COMMAND

Najlepsze już za nami? Nic bardziej mylnego. Najnowsze funkcje naszych kombajnów obejmują również zautomatyzowaną technologię zbioru plonów AFS Harvest Command™, która zdejmuje z operatora ciężar dostosowywania kombajnu do zmieniających się warunków podczas wielogodzinnej pracy. System stale analizuje i monitoruje wszystkie istotne, bieżące dane zbiorów za pośrednictwem różnych czujników i porównuje te dane ze strategią ustawioną przez operatora i ustawieniami docelowymi. Co to oznacza w praktyce? Możliwość wykonywania zbiorów przez mniej doświadczonych operatorów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych możliwości kombajnu, większą wydajność w trudnych warunkach, minimalizację ryzyka zatorów, mniejsze straty, a co najważniejsze, eliminację stresu.

ROLNICTWO PRECYZYJNE: AFS CONNECT, ACCUGUIDE

Najnowsze technologie Case IH? Uczynią Twoje żniwa prostymi i wydajnymi. Nasze kombajny znane są z innowacyjnych systemów rolnictwa precyzyjnego AFS zapewniających m.in. gromadzenie i analizowanie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących żniw, a co za tym idzie maksymalizowanie plonów i minimalizowanie zużycia środków rolniczych.  Funkcje AFS Connect™ zapewniają zupełnie nowe możliwości intuicyjnego zarządzania flotą, gospodarstwem i danymi, a także szereg dodatkowych udogodnień. Dzięki AccuGuide będziesz natomiast w stanie zredukować koszty paliwa, nasion, środków ochrony roślin oraz nawozów, ale przede wszystkim ograniczyć podwójne przejazdy. Co więcej, oszczędzisz czas, który z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać do innych operacji.

SPRAWDŹ KOMBAJNY Case IH W AKCJI

Suche fakty to dla Ciebie wciąż za mało? Sprawdź możliwości naszych kombajnów w filmie, który znajdziesz pod linkiem i podejmij najlepszą decyzję razem z Case IH!

Jesteś zdecydowany, a może wciąż masz wątpliwości? Napisz, zadzwoń, zapytaj – Nasi przedstawiciele pozostają do Twojej dyspozycji.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z handlowcem

Jesteśmy gotowi, żeby pomóc! Wpisz swój kod pocztowy a pokażemy handlowców odpowiedzialnych za Twój obszar.

Wpisz swój kod pocztowy:


Zapytaj o produkt

Wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej
  Wpisz kod pocztowy

  Wyświetlimy Twojego handlowca.

  Przepraszamy. Nie udało się odnaleźć handlowca. Prosimy o wpisanie innego kodu
  pocztowego.

  *Finansowanie fabryczne CNH Industrial Capital dla przedsiębiorców rolnych w formie pożyczki. Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2023 r., a ilość objętych nią maszyn jest ograniczona. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, będąc jedynie wstępną kalkulacją, nie stanowią zobowiązania do udzielenia finansowania – zależnego m.in. od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Szczegółowe informacje dostępne u autoryzowanych dystrybutorów Case IH. Dotyczy nowych maszyn na zamówienie.

  **Dotyczy kombajnów z serii Axial-Flow® 250.